среда, 27 сентября 2017 г.

Програма проведення наукових досліджень у США Fulbright Scholar Program.


До 15 жовтня 2017
року триває прийом заявок на черговий щорічний конкурс за Програмою проведення наукових досліджень у США Fulbright Scholar Program.


Fulbright Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо, від трьох до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін - кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п'яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2018).


Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Вимоги до кандидатів:
- мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;
- вільно володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі;
- повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.
Умови гранту:
- щомісячна стипендія
- медичне страхування
- квиток в обидва боки
Кінцевий термін подання заявок - до 15 жовтня 2017

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням:


http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/37/scholar.html

FACEBOOKhttps://www.facebook.com/Fulbright.Ukraine/


суббота, 16 сентября 2017 г.

Лекція в рамках “Energy Diplomacy” Days у Харкові 20 вересня

Запрошуємо на лекцію
«Енергетична політика ЄС та зобов’язання України в сфері енергетики зі вступом в дію Угоди про асоціацію з ЄС», яка відбудеться в рамках “Energy Diplomacy” Days у Харкові
20 вересня о 10-15 в ауд. А-4.

Лекція проводитиметься англійською мовою, для участі потрібна реєстрація за посиланням.

Тематика та лектори:
TOPIC 1. Review Of The Major Energy Policy Trends At The EU Level
Speakers: Mr. Slavtcho Neykov and Assoc. Prof. Dr. Atanas Georgiev
TOPIC 2. Elaboration On The EU – Ukrainian Relations With A Focus On The Energy Aspects
Association Agreement – link to showing the Bulgarian experience for the Bulgarian accession
Speaker: Mr. Slavtcho Neykov

Детальна програма буде розміщена пізніше, слідкуйте за анонсами.

Для участі у заході необхідна реєстрація за посиланням

>>> РЕЄСТРАЦІЯ <<<


среда, 13 сентября 2017 г.

Безкоштовні стажування в університетах Канади: заяви до 22.09.2017 р.

УВАГА!!! Термін прийому заяв продовжено до 22 вересня!

Безкоштовні стажування в університетах Канади для студентів 3 курсів, граничний термін прийому заяв - до 22.09.2017 р.

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.


Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.

Детальніше про програму:
http://www.mitacsua.org/about-our-school/

Презентація програми доступна за посиланням:
http://www.mitacsua.org/resources/MITACS%20GLOBALINK.pdf

Інформація про умови участі і подачу документів - у Відділі міжнародних зв'язків, к. 405 БК



пятница, 8 сентября 2017 г.

Cемінар «Документальні перевірки суб’єктів господарювання з боку контролюючих органів під час здійснення зовнішньоекономічної діяльності».

12 вересня 2017 року у рамках проекту «Абетка експортера» відбудеться семінар «Документальні перевірки суб’єктів господарювання з боку контролюючих органів під час здійснення зовнішньоекономічної діяльності». Програма заходу додається.
Цільова аудиторія: представники малого та середнього бізнесу (МСБ) Харківщини, а також фізичні осіби - підприємці, які націлені на успішну реалізацію стратегій експортно орієнтованого бізнесу.
На семінар запрошуються представники ділових кіл Харківщини, активна молодь, а також експортери-початківці.
Захід пройде 12 вересня 2017 року о 16:00 у новому корпусі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (пр-т Науки, 9а, ауд. А4).
Під час семінару його учасники отримають інформацію щодо:
особливостей податкового контролю зовнішньоекономічної діяльності з боку територіальних підрозділів Державної фіскальної служби України у Харківській області;
специфіки проведення операцій стосовно тимчасового вивозу товарів за межі митної території України;
покрокового алгоритму дій під час відвантажувальної експертизи товарів;
охорони та захисту з боку держави об’єктів інтелектуальної власності.
Реєстрація учасників проходитиме з 15:30 до 16:00 на підставі заповненої електронної заявки.

Повну програму семінару можна переглянути тут.

Довідка. Проект «Абетка експортера» реалізується з метою підвищення рівня обізнаності представників малого та середнього бізнесу Слобожанщини стосовно можливостей виходу їх продукції на зовнішні ринки.

Серед партнерів проекту: Головне управління Державної фіскальної служби у Харківській області, Харківська торгово-промислова палата, Харківське управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, Харківська митниця ДФС, Національний науковий центр «Інститут метрології», Головне управління статистики у Харківській області, Державне підприємство «Харківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Інформацію надано відділом аналітичної та презентаційної роботи Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації.

четверг, 7 сентября 2017 г.

Дискусійний клуб «Енергоефективність: сучасний тренд чи необхідність?»

EU Delegation to Ukraine запрошує взяти участь у дискусійному клубі «Енергоефективність: сучасний тренд чи необхідність?», що пройде
13 вересня у ХНЕУ ім. С.Кузнеця.
Захід розпочнеться о 14:00 за адресою:
проспект Науки, 9а (науково-бібліотечний корпус, 3 поверх, аудиторія 311,
Інформаційний центр ЄС).

Енергозбереження, енергоефективність чи енергоякість, що обрати? Потенціал відновлюваних джерел енергії: кому і скільки? Екотраспорт України: перспективи та виклики? Ці та інші питання обговорюватимуть гості дискусійного клубу.

Спікери:
Віталий Филенко (Vitalii Fylenko), Голова Ради Громадської організації ГО "НОВА Енергія", старший викладач кафедри фізики нетрадиційних енерготехнологій та екології фізико-енергетичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна;
Олена Агапова, Кандидат географічних наук, старший викладач кафедри фізичної географії та картографії факультету геології, географії, рекреації і туризму Харківського національного університету імен
і В. Н. Каразіна;
Сергій Омелічкін (Sergey Omelichkin), Магістр прикладної фізики та астрономії, аспірант Інституту проблем машинобудування імені А.М. Підгорного НАН України, експерт проекту «Енергія для східних мерів»;
Рома Пальчиков (Roma Ice), бакалавр прикладної фізики та наноматеріалів, фахівець з розробки Планів дій зі сталого кліматичного та енергетичного розвитку (SEAP) в рамках Європейської ініціативи «Угода мерів»;
Іван Михайлович Єфанов (Ivan Mihaylovich Efanov), Директор інжинірингової компанії Фирма "Золотое сечение", кандидат фізико-математичних наук;
Для участі у дискусійному клубі, #зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням: http://euroquiz.org.ua/discussion-clubs

Дискусійний клуб проводиться в рамках інформаційного проекту «ЄС: вибір молодого покоління України", який спрямований на поширення інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України. Цього року особлива увага буде приділена темам енергоефективності та енергозбереження.

Захід у місті Харків відбувається за підтримки Team Europe Kharkiv!

Для участі у заході необхідна реєстрація за посиланням


За додатковою інформацією звертайтеся по телефону (044) 425 77 09
або пишіть на e-mail ask@euroquiz.org.ua.

Інформація: Денис Ткачов https://goo.gl/sQJ4LU
Facebook: https://goo.gl/D3JtoA

Детальний фото- та відеозвіт дискусійного клубу «#Енергоефективність: сучасний тренд чи необхідність?», який пройшов у #ХНЕУ ім. С. Кузнеця 13 вересня, можна побачити за посиланням: https://photos.app.goo.gl/WgUrDlidfp3OpEa92
https://www.facebook.com/khneu/posts/1674345972576639

среда, 6 сентября 2017 г.

Відеолекція від EU Study Days (повтор)

Запрошуємо на відеолекцію з циклу EU Study Days "Європейська інтеграція України шляхом економічних реформ"

07.09.2017 о 10-15 в ауд. 311 Бібліотечного корпусу ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Лектор - Тарас Качка – заступник виконавчого директора міжнародного фонду "Відродження"
Під час лекції були розглянуті питання економічного розвитку України та її
експортних потужностей

EU Study Days є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Крім того, проект має на меті створити мережу української молоді, яка спілкуватиметься й надалі для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив.

Інформація на сайті ХНЕУ ім. С. Кузнеця
www.hneu.edu.ua/articles/profile/2503

понедельник, 4 сентября 2017 г.

Відеолекція EU Study Days і презентація Інформаційного центру ЄС 06.09.2017

Запрошуємо на презентацію  Інформаційного центру ЄС і відеолекцію з циклу EU Study Days "Європейська інтеграція України шляхом економічних реформ"
06.09.2017 о 14-00 в ауд. 311 Бібліотечного корпусу ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

EU Study Days є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Крім того, проект має на меті створити мережу української молоді, яка спілкуватиметься й надалі для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив.

Інформація на сайті ХНЕУ ім. С. Кузнеця
www.hneu.edu.ua/articles/profile/2503



Уряд Чеської Республіки пропонує 4 стипендії на навчання у 2018-2019 академічному році

Уряд Чеської Республіки пропонує у 2018-2019 академічному році чотири стипендії на навчання на акредитованих освітніх програмах у державних ВНЗ Чеської Республіки. З них:

- 3 стипендії на навчання на бакалавраті, магістратурі та докторантурі. Мова викладання – чеська (в рамках програми передбачається також однорічний підготовчий курс з вивчення чеської мови і фахової підготовки). Рекомендовані галузі: сільське господарство, технічні спеціальності (енергетика, видобування, електротехніка, будівництво, транспорт), хімія, медицина, суспільствознавство;

- 1 стипендія на навчання англійською мовою в магістратурі і докторантурі. Рекомендовані галузі: енергетика, сільське господарство, інформатика, навколишнє середовище.

Для кандидатів відкрита он-лайн реєстрація за цим посиланням: http://registr.dzs.cz/registr.nsf

Заявки приймаються до 30 вересня 2017 року.

Детальна інформація про урядові стипендії та опис програми доступні на веб-сторінці Міністерства освіти, молоді і фізичного виховання Чеської Республіки за посиланням
http://www.msmt.cz/mezinarodni-vztahy/stipendia-vlady-ceske-republiky-rozvojove-zeme-1